Фотогалерея

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьом світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба в країні. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

Тиждень доброчесності в гімназії

До Всесвітнього Дня доброти учні 3-В класу закінчили роботу над проєктом "Поспішайте робити добро". Була проведена акція "Подаруй бібліотеці книжку".Досліджували скарбницю народної творчості. Діти робили пошукову роботу "Прислів'я про добро",працювали над фразеологізмами. А також на своїх долоньках описували свої добрі справи.

Учні 5-В класу зранку вітали здобувачів освіти та працівників гімназії з Днем Доброти і дарували " чарівні передбачення".

Відповідно до плану проведення Тижня безпеки дорожнього руху здобувачі освіти 5-В класу були на екскурсії в автошколі.
Бесіда《Безпека на дорозі - безпека життя.》

Година спілкуванняз старшим інспектором із ювенальної превенції лейтенантом поліції Ситенком Д.М.в 5-А класі на тему "Норми поведінки"

Ми дякуємо, вам Захисники, за життя

30 листопада- прекрасний привід проявити ще раз любов до наших улюбленців, адже саме в цей день відзначають їх свято.
Всесвітній день домашніх тварин - це привід нагадати людям про їхню відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох людей стали незамінними членами сім'ї.

Виховний захід " Те що повертається", здобувачі освіти 2-А та 2- В класів!
Робимо добрі справи разом!