Правила прийому до Сосницької гімназії ім. О.П. Довженка

1. Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявністю медичної довідки встановленого зразка, відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

2. Мова освітнього процесу в гімназії є державна мова (українська).

Порядок зарахування дітей до 1-х класів на 2024-2025 н.р.

Прийом документів до 1-х класів буде здійснюватися з 08 квітня по 31 травня 2024 року.

Початкова освіта здобувається, як правило з шести років. Діти яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

Для зарахування дитини до закладу загальної середньої освіти необхідно подати:

- заяву про зарахування дитини до першого класу одного з батьків дитини;

- копію свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа);

- оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду", затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року за №794/18089. У випадку подання копії документів оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування.

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання.

Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

У випадках, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу школи не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, проводиться зарахування в 1 клас згідно з вимогами п.2 розділу ІІ Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.

Зарахування до закладу загальної середньої освіти дітей з числа внутрішньо переміщених осіб здійснювати за заявою (її сканованою копією чи фотокопією), що подається до закладу загальної середньої освіти одним з батьків дитини, опікуном, іншим законним представником, родичем.

Прогнозована кількість 1-х класів - 2

Наявність вільних місць - 48